Vyrábame kvetináče
na zákazku

Kvetináčom sa venujeme od roku 2006 v našom internetovom obchode www.eshop-kvetinace.sk. Vďaka neustále narastajúcemu počtu objednávok sa postupom času zvyšovali tiež nároky našich zákazníkov. Kvetináče na mieru tak boli prirodzeným vývojom našej spoločnosti. Od roku 2012 sme začali pracovať na vývoji foriem, ktoré sme začali využívať v sklolaminátovej výrobe. Od začiatku bolo jasné, že dopyt je predovšetkým po kvetináčoch, ktoré nie je možné kúpiť v žiadnom eshope. Sú to predovšetkým veľké vegetačné nádoby, ktoré majú nadštandardné rozmery, atypický tvar alebo neobvyklú farbu.

V súčasnej dobe sme jediná firma v strednej Európe, ktorá sa špecializuje výhradne na  zákazkovú výrobu kvetináčov. Vďaka našej úzkej špecializácii máme možnosť si na jednotlivých projektoch overovať naše unikátne konštrukčné riešenia, ale tiež rôzne povrchové úpravy.

Sklolaminát - dokonalý materiál pre výrobu kvetináčov

Sklolaminátové kvetináče boli objavené až veľa rokov po tom, čo sa sklolaminát začal využívať na výrobu lodí, listov veterných elektrární alebo napríklad nádob a sudov, odolných voči chemikáliám. Táto záťažová skúška predurčila ďalšie možnosti využitia tohto kompozitného materiálu. Vyznačuje sa predovšetkým veľkou pevnosťou, odolnosťou voči počasiu a nízkou hmotnosťou. Samozrejme je tiež mrazuodolný, čoho dokonale využívame pri výrobe a inštalácii vonkajších sklolaminátových kvetináčov. .

Jeho hlavnou výhodou je mrazuvzdornosť a ľahkosť. Sklolaminátové kvetináče sú jednoduché na údržbu, odolné a farebne stále. Nám dávajú slobodu pre výrobu kvetináčov, presne podľa vašich prianí. Viac o materiáli

Naše výrobné zázemie

Základom je tradičná ručná výroba. Na samom začiatku tohto procesu sú formy, ktoré umožňujú výrobu najrôznejších tvarov a veľkostí kvetináčov. Sklené vlákna (tkaninu) prikladáme na vrstvu živice ručne. Nasleduje tvrdenie a finálna časť patrí povrchovej úprave.

Veľmi si zakladáme na tradičnej ručnej výrobe a túto ideu podporuje tiež naša ochranná značka POTS (príbeh ručnej výroby). V dnešnom globalizovanom svete vyrábame výrobky prvotriednej kvality v centre Európy, doma v Českej republike. Dáva nám to väčší zmysel, ako prevážať obrie kvetináče cez celý kontinent napríklad z Číny alebo inej ázijskej zeme. Veríme, že budúcnosť takto špecifických odvetví priemyslu je práve v malých manufaktúrach s dôrazom na kvalitu a dokonalý zákaznícky servis.

Cesta spokojeného zákazníka

Dopyt

Vyplňte dopytový formulár a uveďte dôležité parametre Tvar - Rozmer - Použitie - Farba - Príslušenstvo - Povrch - Množstvo.

Cenová ponuka 

Obratom obdržíte automaticky generovanú cenovú ponuku, ktorá je zaslaná e-mailom ako príloha.

Otázky k cenovej ponuke 

Pokiaľ máte ďalšie otázky k práve obdržanej cenovej ponuke, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie.

Objednávka

Zaujala Vás cenová ponuka a rozhodli ste sa pre objednávku kvetináčov. Pošlite objednávku a Vaša požiadavka bude uskutočnená.

Doprava

Termín dodania tovaru zodpovedá údajom uvedeným na Vašej objednávke. S predstihom Vás budeme kontaktovať a dohodneme detaily odovzdania zákazky.

Vydejte se cestou spokojeného zákazníka.
Zaslať dopyt