Doprava kvetináčov
 • Ako zabezpečujete bezpečnosť dopravy?

  Dopravu zaisťujeme vlastnými vozidlami alebo využívame paletovú prepravu. S ohľadom na náročnosť výroby máme dokonale vyriešenú ochranu jednotlivých výrobkov tak, aby sme prípadné riziko poškodenia znížili na minimum. Kvetináče balíme do polystyrénových obalov a pridávame ochranné rohy. Úspešnosť bezproblémového doručenia je tak zaručená.

 • Aké sú náklady na dopravu?

  Záleží vždy na počte prepravovaných kvetináčov, ich veľkosti a konkrétnom mieste dodania. Cena za dopravu je neoddeliteľnou súčasťou každej našej cenovej ponuky.

Dodacia lehota
 • Aká je dodacia lehota od záväznej objednávky?

  Štandardný termín dodania je cca 4-6 týždňov od záväznej objednávky. Dodacia doba sa môže predĺžiť v závislosti od veľkosti a náročnosti zákazky.

Platobné podmienky
 • Ako prebieha platba?

  Po odsúhlasení cenovej ponuky Vám vystavíme zálohovú faktúru na 50% z celkovej čiastky so splatnosťou 7 dní. Po kompletnej dodávke a prevzatí kvetináčov Vám vystavíme vyúčtovaciu faktúru, ktorá má splatnosť 14 dní.

 • Aké sú možnosti zahraničných platieb?

  S ohľadom na zachovanie maximálneho komfortu pre našich zákazníkov máme v každej krajine, v ktorej pôsobíme, firemný účet, preto je každá platba prevodom rýchla a bezpečná.

Ostatné
 • Ako je to s DPH při objednávke do Nemecka, Rakúska alebo na Slovensko?

  V prípade, že naše výrobky nakupuje firma, ktorá je v niektorej zemi EU platcom DPH, predávame kvetináče bez DPH. Potrebujeme iba registračné číslo platiteľa príslušnej dane.

 • Aká je cena doplnkovej výbavy kvetináčov?

  Vždy záleží na konkrétnej zákazke, na veľkosti nádob a na ich počte. Určite vám však uľahčíme orientáciu.

  Odtokové otvory – sú vždy v základnej cene nádoby
  Izolácia + 10 % ceny kvetináča
  Samo zavlažovací systém cca + 30 % ceny kvetináča
  Príplatok za povrchovú úpravu lesk + 10 % ceny kvetináča
  Zvýšené dno kvetináčov + 10 % ceny kvetináča

 • Aké veľké kvetináče vyrábate?

  Nemáme žiadne limity, týkajúce sa veľkosti nádob. Veľmi často však býva problém s manipuláciou priamo na mieste určenia, alebo s váhou. To je dôvod, prečo býva výhodnejšie rozdeliť napríklad 1 päť metrový kvetináč na 2 dva kvetináče s dĺžkou 2,5 metra. Radi Vám poradíme a nájdeme optimálne riešenie.

 • Aké môžu byť farby kvetináčov?

  Jedna z výhod a prednosťou našej výroby je úplná sloboda vo výbere farieb. Vodítkom je pre nás univerzálne používaný RAL vzorkovník, kde každá farba má svoj odtieň. Stačí si vybrať. Pokiaľ vzorkovník nemáte k dispozícii, radi Vám ho požičiame.

 • Sú objednávky limitované minimálnym počtom?

  Je možnosť objednávať aj jednotlivé kvetináče, takže veľmi často vyrábame aj samostatné modely. Objednať je možné samostatne aj jeden kvetináč.

 • Je možnosť zapožičiať si vzorový kvetináč?

  Pokiaľ má niektorý z našich potenciálnych zákazníkov záujem, pošleme mu na požiadanie vzorku materiálu, alebo vzorový kvetináč. Je to ideálna možnosť, ako poznať naše výrobky a zoznámiť sa tak s kvalitou našej produkcie.

Máte iné otázky?

Pokiaľ nemôžete nájsť odpoveď na vašu otázku, môžete nás vždy kontaktovať. Na vaše otázky radi odpovieme.