Administratívne budovy MILLENNIUM TOWERS v Budapešti bezprostredne susedia s Maďarským národným divadlom, MÜPA (Palácom umenia) a Budapeštianskym parkom zameraným na voľný čas. Millennium Towers a Millennium Park, ktorý veže obklopuje, tvoria skutočnú oázu v srdci Budapešti. Blízkosť rieky vytvára nezameniteľnú atmosféru. 

Kancelárska budova MILLENNIUM TOWER I bola prvým obchodným míľnikom rozvoja Millennium City Center. Jej moderná, elegantná a pritom jednoduchá forma predbehla svoju dobu ako z hľadiska architektúry, tak z hľadiska technických vlastností. Budova ponúka okrem administratívnych príležitostí aj množstvo kaviarní, reštaurácií, pekární, fitness centrum, lekáreň, detské ihrisko a ďalšiu občiansku vybavenosť. Vizuálna podoba MILLENNIUM TOWER II nadväzuje na budovu Millennium Tower III prostredníctvom elegantných riešení, ktoré zaisťujú ich ucelený design. V tejto budove sa v rámci širokej ponuky služieb nachádza známe zdravotné stredisko.

Minimalistické hranaté kvetináče v antracitovom odtieni, ktoré sme dodávali na priestranstvo medzi MILLENNIUM TOWERS, dopĺňajú modernú architektúru týchto budov a vnášajú do ich bezprostredného okolia prvky, ktoré sa stávajú nevyhnutnou súčasťou verejného priestoru. Kvetináče na verejných priestranstvách si budujú právom svoju pevnú pozíciu. Upravená a vyrastená výsadba v kvetináčoch je dôkazom starostlivosti o miesta, v ktorých ľudia žijú a pracujú a tým pádom aj o to, sko sa v tých miestach ľudia cítia.

PARAMETRE KVETINÁČOV

KVÁDRE

  • farba RAL 7012
  • dĺžka 1000 mm x šírka 1000 mm x výška 1000 mm
  • kolieska pre jednoduchú manipuláciu

 

Zaujali sme vás?
Pokiaľ vás zaujala naša realizácia a máte záujem, neváhajte nás kontaktovať alebo zaslať nezáväzný dopyt.