Kvetináče na vonkajšie terasy a záhrady

Naše vonkajšie kvetináče vyrobené na mieru nájdete na rozľahlých terasách v Prahe, Bratislave, ale aj vo Viedni. Kvetináče slúžia nielen ako deliaci prvok, ale aj ako okrasný element vonkajšieho priestoru. Vďaka starostlivo zvolenej výsadbe rastlín, vysokých tráv či kvitnúcich kríkov, prinášajú kvetináče do vašich domovov nielen zeleň, ale aj príjemný tieň a estetickú hodnotu.
Vonkajšie kvetináče vynikajú aj praktickými vlastnosťami. Sú vyrobené zo sklolaminátu, materiálu, ktorý je známy svojou odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a zároveň je prekvapivo ľahký. Nízka hmotnosť je kľúčovou výhodou u veľkoobjemových kvetináčov, ktoré je možné ľahko premiestniť alebo umiestniť na strešné záhrady s váhovým obmedzením.
Ponúkame kvetináče na zákazku, vyberajte zo širokej palety tvarov, farieb a veľkostí. Záhradné kvetináče typov BASE a BOWL z našej ponuky sú ideálnou voľbou pre vonkajšie terasy a strešné záhrady. Ponúka estetický pôvab, funkčnosť a jednoduchú údržbu. Radi vám poskytneme odborné poradenstvo pri plánovaní vonkajšej terasy a podelíme sa o bohaté skúsenosti, ktoré sme získali pri realizácii desiatok projektov.

Prezrieť realizácie