Kvetináče ako mestský mobiliár

Veľké kvetináče vo verejnom priestore zlepšujú vizuálny vzhľad konkrétneho miesta a umožňujú výsadbu zelene od kríkov až po vyrastené stromy. Pre mestá a obce sa veľké kvetináče umiestnené vo verejnom priestore stávajú dominantou ladiacou s okolitou architektúrou. Veľké kvetináče vracia zeleň do verejného priestoru.

Kľúčovou požiadavkou pre mestský mobiliár je mobilita nádob. Verejný priestor má mnoho podôb a je potrebné meniť vzhľad miesta podľa účelu organizovaných akcií. S dizajnovými kvetináčmi na tieto zmeny môžete flexibilne reagovať.

Sklolaminát je veľmi ľahký materiál, ale napriek svojej ľahkosti je pevný a odolný, čo je dôležité pre mestský mobiliár, ktorý musí odolávať náročnému použitiu a prírodným vplyvom. Prioritou veľkých kvetináčov je dlhá životnosť. Pre mestá a obce je kľúčová dlhoročná udržateľnosť mestského mobiliára.

Povrchová úprava je tiež dôležitým aspektom pri nákupe mestského mobiliára. Vďaka nej sú veľké kvetináče trvalo udržateľné a výrazne sa predlžuje ich životnosť, ktorá je u sklolaminátu prakticky neobmedzená.

Radi vám pomôžeme s výberom tvarov a veľkostí.

Neváhajte nás kontaktovať Stiahnuť katalóg