Parametry
| Farba | Antracit |
|---|---|
| Výška | 136 cm |
| Šírka | 149 cm |
| Váha | 30 kg |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 7016 |
| Modelová rada | Triangle |
| Veľkosť | XL |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Originalita, štýl a jedinečný vzhľad, to všetko ponúka dizajnový rad TRIANGLE. Kvetináče TRIANGLE prinášajú do verejného priestoru originalitu a exkluzivitu. Sú určené pre tých, ktorí túžia po zmene a milujú nadčasový dizajn. Atypické tvary vytvárajů ostrovy zelene a odpočinku, kdekoľvek si spomeniete. Pomocou integrovaných koliesok rozšírite možnosť použitia a model sa stáva mobilným v priestore.