Parametry
| Farba | Biela |
|---|---|
| Výška | 30 cm |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 9010 |
| Modelová rada | RING |
| Okraj | 6 cm |
| Veľkosť | M |
| Priemer | 80 cm |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Kvetináč RING je charakteristický nízkym valcovým tvarom a výraznou horizontálnou líniou. V priestore pôsobí pokojne, minimalisticky a kultivovane.
Model ponúkame v štyroch priemeroch pri jednotnej výške 30 cm, čo umožňuje vytvárať harmonické zostavy aj výrazné solitéry. Ideálne pre moderné súkromné záhrady, verejné priestranstvá, hotely aj reštaurácie.
Vďaka svojej výške je vhodný najmä na osadenie okrasnými trávami, trvalkami alebo machom. Vo väčších priemeroch môže slúžiť aj ako výrazný vegetačný prvok s kombináciou viacerých druhov rastlín.
Vyrobené zo sklolaminátu - ľahký, odolný a vhodný pre interiér aj exteriér.