Parametry
| Farba | Krémová |
|---|---|
| Výška | 80 cm |
| Horný priemer | 45 cm |
| Váha | 14 kg |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 1015 |
| Modelová rada | Olive |
| Veľkosť | L |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Elegantný tvar, jemnosť a ušľachtilosť ponúka veľmi obľúbený modelový rad OLIVE. Kvetináč pôsobí nadčasovo a vo výraznom farebnom prevedení sa stáva vkusnou dominantou interiéru a exteriéru. Vonkajšie terasy, vstupné haly, rokovacie miestnosti a kaviarne s kvetináči OLIVE rozkvitnú. Pomocou integrovaných koliesok rozšírite možnosť použitia a dizajnový kvetináč OLIVE sa stáva mobilným v priestore.
PODROBNÝ OPIS
Hlavné výhody sklolaminátových kvetináčov
- dokonalý dizajn
- vysoká odolnosť
- mrazuvzdornosť
- nízka hmotnosť
- príslušenstvo a doplnky
- jednoduchá údržba
- farebná stálosť
- príslušenstvo
Kvetináče ponúkame s možnosťou doplnenia potrebným príslušenstvom.
- Integrované kolieska, ľahká manipulácia a skvelé konštrukčné riešenie.
- Izolácia, vhodná na vonkajšie inštalácie, ochrana pred mrazom a teplom.
- Zvýšené dno, riešenie pre rastliny s menším koreňovým balom.
- Kvetináče je možné doplniť o integrovaný zavlažovací systém.
- Odtokové otvory v rôznych prevedeniach.