Parametry
| Farba | Svetlo sivá |
|---|---|
| Výška | 74 cm |
| Horný priemer | 82 cm |
| Váha | 11 kg |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 7035 |
| Modelová rada | Era |
| Veľkosť | L |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Kvetináč ERA je ideálnou voľbou pre milovníkov jemného designu. Minimalistické prevedenie vytvorí v priestore nadčasovú dekoráciu. Kvetináč ERA je elegantným doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. Z ponuky štyroch veľkostí si môžete vytvoriť atraktívny set. Kvetináč je vyrobený z odolného materiálov, ktorý zaručí dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.