Parametry
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Výška | 80 cm |
| Horný priemer | 98 cm |
| Váha | 18 kg |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 9005 |
| Modelová rada | Drop |
| Veľkosť | XL |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Výnimočný tvar, dokonalý povrch, moderný háv prináša modelový rad DROP. Organický tvar kvetináčov pripomína kvapku vody. Vďaka svojmu exkluzívnemu vzhľadu a rozmerom bude dominantou vášho pracovného alebo verejného priestoru. Kvetináče DROP sú určené pre milovníkov extravagancie a moderného dizajnu. Pomocou integrovaných koliesok rozšírite možnosť použitia a květináč sa stáva mobilným v priestore.
PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Hlavné výhody sklolaminátových kvetináčov
- dokonalý design
- vysoká odolnost´
- mrazuvzdornost´
- nízká hmotnost´
- príslušenstvo a doplnky
- jednoduchá údržba
- farevná stálost´
Príslušenstvo
Kvetináče ponúkame s možnostou doplnenia potrebným príslušenstvom.
- Integrovaná kolieska, ľahká manipulácia a skvelé konštrukčné riešenie.
- Izolácia, vhodná pro venkovní instalace, ochrana před mrazem a teplem.
- Zvýšené dno, riešenie pre rastliny s menším koreňovým balom.
- Kvetináče je možné doplniť o integrovaný zavlažovací systém.
- Odtokové otvory, v rôznych prevedeniach.