Parametry
| Farba | Biela |
|---|---|
| Výška | 50 cm |
| Horný priemer | 80 cm |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 9010 |
| Modelová rada | CONEA |
| Okraj | 5 cm |
| Dolný priemer | 52 cm |
| Veľkosť | M |
CONEA
Kvetináč CONEA vyniká čistou kónickou líniou a vyváženou proporciou. Jemne sa rozširujúci tvar smerom k hornej hrane dodáva modelu elegantné proporcie a výraznú siluetu. Vďaka svojmu univerzálnemu tvaru je vhodný pre súkromné aj verejné projekty. Veľmi obľúbená je táto nádoba na súkromných terasách aj vo verejnom priestore, kde prirodzene dopĺňa architektúru a podčiarkuje charakter miesta. Vo väčších rozmeroch sa stáva výraznou dominantou, v menších veľkostiach umožňuje vytvárať harmonické zostavy.