Parametry
| Farba | Biela |
|---|---|
| Výška | 75 cm |
| Horný priemer | 119 cm |
| Váha | 28 kg |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 3020 |
| Modelová rada | Bowl High |
| Veľkosť | XXL |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Tradičný tvar, univerzálne využitie, ľahkosť a dizajnová čistota, to je modelový rad BOWL. Kvetináče sú vyrobené s láskou k verejnému priestoru, ale zároveň neoddeliteľnou súčasťou vonkajších terás, átrií, hotelových komplexov a bytových domov. Kvetináče BOWL v elegantných a prirodzených krivkách prezentujú krásu a rozmanitosť kvitnúcich rastlín. Pomocou integrovaných koliesok rozšírite možnosť použitia a model BOWL sa stáva mobilným v priestore.
PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Hlavné výhody sklolaminátových kvetináčov
- dokonalý design
- vysoká odolnost´
- mrazuvzdornost´
- nízká hmotnost´
- príslušenstvo a doplnky
- jednoduchá údržba
- farevná stálost´
Príslušenstvo
Kvetináče ponúkame s možnostou doplnenia potrebným príslušenstvom.
- Integrovaná kolieska, ľahká manipulácia a skvelé konštrukčné riešenie.
- Izolácia, vhodná pro venkovní instalace, ochrana před mrazem a teplem.
- Zvýšené dno, riešenie pre rastliny s menším koreňovým balom.
- Kvetináče je možné doplniť o integrovaný zavlažovací systém.
- Odtokové otvory, v rôznych prevedeniach.