Parametry
| Farba | Krémová |
|---|---|
| Výška | 35 cm |
| Horný priemer | 80 cm |
| Váha | 10 kg |
| Použitie | Interiér a exteriér |
| RAL | 1015 |
| Modelová rada | Base |
| Veľkosť | M |
- Prémiová kvalita
-
Udržitelnost
10+ let - UV ochrana
- Mrazuvzdorné
- Ľahké
- Interiér i exteriér
Jednoduchosť a dizajnová čistota. Kvetináče BASE ponúkajú uplatnenie ako v interiéri, tak exteriéri. Vďaka svojmu jednoduchému tvaru, je možné nádoby umiestniť prakticky kdekoľvek. Námestie, parky, odpočinkové zóny, parkovacie priestory alebo obchodné centrá sú ideálnym miestom pre modelový rad BASE. Svieže riešenie od veľkosti L až XXL. Pomocou integrovaných koliesok rozšírite možnosť použitia a model sa stáva mobilným v priestore.
PODROBNÝ POPIS
Hlavné výhody sklolaminátových kvetináčov
- dokonalý design
- vysoká odolnost´
- mrazuvzdornost´
- nízká hmotnost´
- príslušenstvo a doplnky
- jednoduchá údržba
- farevná stálost´
Príslušenstvo
Kvetináče ponúkame s možnostou doplnenia potrebným príslušenstvom.
- Integrovaná kolieska, ľahká manipulácia a skvelé konštrukčné riešenie.
- Izolácia, vhodná pro venkovní instalace, ochrana před mrazem a teplem.
- Zvýšené dno, riešenie pre rastliny s menším koreňovým balom.
- Kvetináče je možné doplniť o integrovaný zavlažovací systém.
- Odtokové otvory, v rôznych prevedeniach.