Súčasný moderný prvok

Designové kvetináče

Designové kvetináče predstavujú elegantný a sofistikovaný prvok, ktorý obohatí interiér aj exteriér. V širokej ponuke farebných variantov, predstavujú luxusné kvetináče jedinečnú symbiózu odvážneho designu a moderných tvarov. Výroba designových kvetináčov zo sklolaminátu zaisťuje vysokú odolnosť, dlhú životnosť a súčasne ctí tradičné remeselné spracovanie.

Modelový rad designových kvetináčov OLIVE je veľmi obľúbená pre svoj elegantný tvar a ušľachtilosť.
Pre interiér koncertného salónika v NH Collection v Olomouci boli vybrané designové kvetináče OLIVE vo farebnom prevedení bielej a čiernej. Prezrite si našu realizáciu kvetináčov v Olomouci.

 

Designové kvetináče, premena interiéru a exteriéru

Designové kvetináče predstavujú nielen estetický prvok, ale aj funkčný doplnok, ktorý môže zásadne transformovať vzhľad a atmosféru ako interiéru, tak exteriéru. Luxusné kvetináče sa stávajú nielen svedectvom osobného vkusu, ale aj hlbším porozumením prostredia, v ktorom žijeme. Premena s luxusnými kvetináčmi prináša do priestoru odvážne prvky a súčasné moderné trendy.

Designové kvetináče (neo)Baroque s nádychom striedmej extravagancie vznikli podľa návrhu designérky Báry Škorpilovej.  Luxusné kvetináče (neo)Baroque sú súčasťou interiéru v novo zrekonštruovanom hoteli NH Collection v Olomouci.

Designové kvetináče predstavujú nielen estetický prvok, ale aj funkčný doplnok.

Prezrite si dizajnové kvetináče

Na základe dlhoročnej skúsenosti predstavujeme stálu ponuku obľúbených dizajnových kvetináčov, každý z nich v 12 farbách.
Tvary a veľkosti nájdete na našom e-shope.

Designové kvetináče

Designové kvetináče vytvárajú relaxačné zóny pre office centrá a obchodné pasáže

Luxusné kvetináče pozdvihnú estetiku priestoru, čo prispieva k vytvoreniu príjemného a vizuálne atraktívnejšieho prostredia. Napomáhajú k vytvoreniu relaxačných zón, kde si ľudia môžu odpočinúť a nabrať silu. Príjemné prostredie je veľmi dôležité tam,  kde stres a únava môžu ovplyvňovať produktivitu a spokojnosť. Využitie zelene a rastlín vo vnútorných priestoroch má pozitívny vplyv na duševnú pohodu.

Mobilita designových kvetináčov predstavuje kľúčový prvok neobmedzených možností na pretváranie priestoru. Vďaka ľahkej konštrukcii a integrovaným kolieskam je možné kvetináče ľahko premiestňovať. To umožňuje manažérom obchodných pasáží a office centier rýchlo reagovať na požiadavky premien v interiéri. Designové kvetináče sú riešením pre obchodné pasáže a office centrá, ktoré hľadajú spôsoby, ako zlepšiť prostredie a poskytnúť pridanú hodnotu pro návštevníkov a zamestnancov.

Realizácia ENVELOPA OFFICE CENTER v Olomouci je dôkazom, ako designové kvetináče napomáhajú k vytvoreniu príjemného relaxačného prostredia pre zamestnancov office centra a návštevníkov reštaurácie. Designové kvetináče TRIANGLE sú obľúbeným modelovým radom pre svoj tvar, veľkosť, a tyrkysovú farbu.

Designové kvetináče na terasu

Luxusné kvetináče sú oveľa viac než len praktický prvok. Prinášajú do priestoru jedinečný štýl a originalitu. Ak túžite po terase, ktorá odráža Vašu osobnosť, je čas opustiť tradičné kvádre a pustiť sa do experimentovania s tvarmi.

Olivový tvar kvetináča OLIVE je príkladom elegancie, ktorá pripomína krivky plodu, z ktorého pochádza jeho meno.
Kónické kvetináče CALIPPO so štíhlymi líniami evokujú pocit ľahkosti a inšpirácie.
Luxusné kvetináče TRIANGLE  sú skutočným výkrikom originality a svojim neobvyklým tvarom sa stávajú dominantným prvkom vonkajších terás.

Designové kvetináče prispievajú nielen k estetickej kráse terás pri rodinných domoch alebo bazénoch, ale tiež posilňujú funkčnosť, privátnosť a pohodlie vonkajších priestorov.

Máte záujem o dizajnové kvetináče

Neváhajte nás kontaktovať, radi s vami preberieme vaše priania a predstavy.

Kontaktujte nás