SLOVENSKÉ NÁRODNÉ DIVADLO

V roku 2007 sa Slovenské národné divadlo přesťahovalo z historickej budovy, ktorá bola sprevádzkovaná ešte v dobe monarchie v roku 1886 do novej budovy na Pribinovej ulici. V novej budove SND hrajú všetky tri súbory v troch divadelných priestoroch – opernej a baletnej sále, činohernej sále a v experimentálnom štúdiu. Tieto tri divadelné priestory poskytujú dohromady približne 1700 miest pre divákov. 

V auguste 2021 sme mali možnosť dodávať na priestranstvo pred divadlom 12 sklolaminátových kvetináčov v tvare valcov. Valce sú v dvoch veľkostiach a to s priemerom 1500 mm a 1000 mm. Farbu valcov sme zladili s farebným odtieňom fasády budovy a fontány, ktorá tvorí dominantu celého námestia. Súčasťou kvetináčov je tiež oceľový rám a výškovo nastaviteľné nožičky, takže sa dá s nádobami pomocou mechanizácie pohodlne manipulovať. 

Pre zaujímavosť môžete porovnať priestor pred SND takzvane „pred a po“. Na jednej z fotografií je zachytené námestie ešte bez kvetináčov. Ako sa vám páči premena? Váš názor nám môžete napísať na https://www.facebook.com/svetkvetinacu/

PARAMETRE KVETINÁČOV

VALCE

  • farba RAL 9001
  • priemer 1500 mm / výška 900 mm
  • priemer 1000 mm / výška 800 mm
  • výškovo nastaviteľné nožičky
  • odtokové otvory
Zaujali vás realizácia kvetináčov na mieru?
Kontaktujte nás alebo zašlite nezáväzný dopyt. Radi vám s budúcou realizáciou poradíme.